Patriota

Wybory tuż tuż! Poznaj kandydatów, ciekawostki z kampanii wyborczej, wyraź swoją opinię, zagłosuj na swojego faworyta! Dziel się spostrzeżeniami na temat kampanii, kandydatów, rozmawiaj o ich postulatach i poglądach- wyraź swoje zdanie i poznaj zdanie innych. Tylko u nas! W jedynym forum, które na taką skalę umożliwia internaucie wyrażenie swojej opinii i umożliwia poznanie programu wyborczego wszystkich kandydatów na Prezydenta Polski w latach 2010-2015. Zarejestruj się i dołącz do grona forumowiczów! To tylko minuta!


#1 2009-08-08 18:19:19

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Poznajmy się!

Stworzyłem ten wątek z myślą o wymianie zainteresowań, informacji o sobie, ulubionych książek, filmów, itd
A więc ja zacznę:

Mam na imię Marcin
Mam 15 lat
Mieszkam w Mielcu (woj.podkarpackie)
interesuje się historią, geografią, polityką, kartografią, liturgiką, trochę psychologią, socjologią i fantastyką
Należę do Liturgicznej Służby Ołtarza, jestem doświadczonym lektorem. W wolnych chwilach czytam książki (przygodowe, westerny, historyczne, czasem fantasy), oglądam filmy (komedie, filmy historyczne, przygodowe- nie cierpię thrillerów ani horrorów, bo uważam, ze oglądając człowiek powinien sie odprężyć, a nie dostać zawału
Wypowiadam sie również na forum historycznym www.ioh.pl, oraz moderuję to forum Oprócz tego uwielbiam grać na komputerze, ale tylko w gry strategiczne, RPG, RTS i czasem przygodowe
Poza tym tworzę filmiki i wrzucam na youtube, ostatni, o Powstaniu Warszawskim, niestety nie może sie zapisać, a szkoda

No, to już o mnie wiecie chyba wszystko


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 

#2 2009-08-12 19:24:43

LSD

Moderator

9075647
Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poznajmy się!

Jestem Ola, mam 18 lat...
Mieszkam na Suwalszczyźnie - nie wyobrażam sobie piekniejszego miejsca ponad to.. Może jeszcze dzikie rubieże na zielonej Ukrainie równają się z tym zakątkiem. Najbardziej lubię polskie filmy - zwłaszcza te z lat 80 i 90... Swój patriotyzm noszę głównie w sercu - słucham, obserwuję, ale nie lubię się wypowiadać.  Na forum głownie czytam, ale od czasu do czasu coś napiszę.

Ostatnio edytowany przez LSD (2009-08-12 19:25:02)


Przez cierpienie do gwiazd

Offline

 

#3 2010-01-29 17:38:45

 krzysiek0794

Młody Patriota

Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy się!

[b]Imię: Krzysztof
Miasto: Mielec
Wiek: 15 lat
Zainteresowania: historia, sport, filmy, gry komputerowe.
NIE LUBIĘ: MATEMATYKI, FIZYKI, CHEMII, i innych przedmiotów ścisłych. 
To chyba tyle.

Offline

 
Wybory tuż tuż! Poznaj kandydatów, ciekawostki z kampanii wyborczej, wyraź swoją opinię, zagłosuj na swojego faworyta! Dziel się spostrzeżeniami na temat kampanii, kandydatów, rozmawiaj o ich postulatach i poglądach- wyraź swoje zdanie i poznaj zdanie innych. Tylko u nas! W jedynym forum, które na taką skalę umożliwia internaucie wyrażenie swojej opinii i umożliwia poznanie programu wyborczego wszystkich kandydatów na Prezydenta Polski w latach 2010-2015. Zarejestruj się i dołącz do grona forumowiczów! To tylko minuta!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl